Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
Od: 11.2010
Offline
#
19161
12.11.2010, 11:38
Witam,
gdzie w Zakopcu można obejrzeć dzisiejszy mecz Wisła-Legia? W miarę możliwości proszę o podanie konkretnego miejsca.
Konfliktowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konfliktowy
Znajdź inne posty napisane przez Konfliktowy