|
Tak jeszcze w temacie Chaveza i Jego wykupienia. Wedlug mnie warto to zrobic bo moga byc z niego ludzie. I nie mowcie mi ze dotychczas tez wczesniej byly rozmowy z innymi Naszymi bylymi graczami ktorzy byli wykupieni a potem sie nie udawalo, gdyz jak wiadomo mamy teraz innego dyrektora sportowego i moze On byc skuteczniejszy w dzialaniach, ale oczywiscie gwarancji nie ma.
|