Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36215
Stary 12.11.2010, 10:45
Tak jeszcze w temacie Chaveza i Jego wykupienia. Wedlug mnie warto to zrobic bo moga byc z niego ludzie. I nie mowcie mi ze dotychczas tez wczesniej byly rozmowy z innymi Naszymi bylymi graczami ktorzy byli wykupieni a potem sie nie udawalo, gdyz jak wiadomo mamy teraz innego dyrektora sportowego i moze On byc skuteczniejszy w dzialaniach, ale oczywiscie gwarancji nie ma.
Odpowiedz cytując