Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16365
Stary 12.11.2010, 10:32
Napiszę pewien truizm.

Widać ewidentnie, że jak miasto jest z klubem to inwestycja idzie (Poznań, Wrocław, KSC).
Tam gdzie urzędnicy z konieczności zajmują się problemem to się wlecze.

Dlatego zanim cokolwiek ruszyło się na Wiśle to miasto chciało dać (dało w postaci dzierżawy terenu) Cupiałom wolną rękę.
Cupiał nie chciał się zbytnio angażować, więc stadion buduje miasto.
Jakby TF postawiła stadion TF Park to nie byłoby dyskusji o wycofywaniu się z klubu.

Nie ważne - priorytetem dla miasta było ze względów osobistych KSC, ale także względy praktyczne (tj. budowanie od zera) o tym zdecydowały.

Z Legią gramy u siebie 2 razy w roku.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując