mattias napisał(a):

|
Gdzieś wyczytałem, że interesuje się nim Maciej Skorża który w tym zimowym okienku chciałby sprowadzić Arboledę, Mierzejewskiego i właśnie Małeckiego.
|
Skorza malego chcial juz w lecie i nawet do niego dzwonili z Legi ale Maly powiedzial ze nie interesuje go gra w Legi. Ale wiadomo ze milosc mogla by przegrac z $ choc Maly akurat moze zostalby konsekwentny.