Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19158
Stary 12.11.2010, 09:40
Jak na razie to pogoda bez rewelacji deszczu wielkiego nie ma ale co chwilę mży.Do meczu jeszcze sporo czasu więc jakaś szansa na poprawę pogody jest.
Odpowiedz cytując