Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mattias
Junior Member
Od: 09.2010
Skąd: Częstochowa
Offline
#
19157
12.11.2010, 09:23
Jaka pogoda w Krakowie? Mocno leje czy raczej będzie zanosiło się na przejaśnienie?
Częstochowa, Częstochowa - WISEŁKA!
mattias
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mattias
Znajdź inne posty napisane przez mattias