Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8057
Stary 12.11.2010, 09:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
Arboleda chce od Pyr 500 tys. euro kontraktu
tylko 500 baniek
sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo czy mało
Jedni piszą że 500 euro inni, że usd.
Grajek niezły (choć wydaje mi się, że ostatnio mniej pewny w obronie) natomiast nie lubię go za pajacowanie.
Odpowiedz cytując