emjot napisał(a):

Arboleda chce od Pyr 500 tys. euro kontraktu
tylko 500 baniek
sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo czy mało
|
Jedni piszą że 500 euro inni, że usd.
Grajek niezły (choć wydaje mi się, że ostatnio mniej pewny w obronie) natomiast nie lubię go za pajacowanie.