Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16364
Stary 12.11.2010, 07:45
Ten narożny teren pasiasty miasto przekazało profesorkowi a ten z kolei zaplanował tam jakieś centrum rekreacyjno hotelowe co niby miało przynosic kase na potrzeby klubu i pewnie też nikły ale zawsze jakiś obryw dla miasta czytam prezia naszego ulubieńca , władcy baletów sylwestrowych Majcherka .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując