Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36213
Stary 12.11.2010, 07:33
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja go bardziej na tym defensywnym pomocniku widzę ze względu na silny strzał, i dobre długie podanie

Przepraszam, że się wtrącę - co Wy ludzie z tym jego długim podaniem wymyślacie? Facet zagrał w ciągu 10 kolejek 1 dobry przerzut do Kirma z Cracovią. Pozostałe "podania" lądują w rękach bramkarzy przeciwnika, na autach bądź pod nogami pozostałych graczy drużyny przeciwnej.

Najlepszą pozycją Bunozy na boisku będzie silny skrzydłowy w drużynie naszych koszykarzy. Od boiska piłkarskiego niech chłopak trzyma się z daleka.
Odpowiedz cytując