MatMario napisał(a):

|
Ja go bardziej na tym defensywnym pomocniku widzę ze względu na silny strzał, i dobre długie podanie
|
Przepraszam, że się wtrącę - co Wy ludzie z tym jego długim podaniem wymyślacie? Facet zagrał w ciągu 10 kolejek 1 dobry przerzut do Kirma z Cracovią. Pozostałe "podania" lądują w rękach bramkarzy przeciwnika, na autach bądź pod nogami pozostałych graczy drużyny przeciwnej.
Najlepszą pozycją Bunozy na boisku będzie silny skrzydłowy w drużynie naszych koszykarzy. Od boiska piłkarskiego niech chłopak trzyma się z daleka.