Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 11.11.2010, 22:44
satori napisał(a):Wyświetl post
(...) Skorża (...) był dobrym trenerem
W mojej ocenie Skorza nie jest dobrym trenerem, mistrzostwo Polski NIE JEST zadna wykladnia. Jest to trener przecietny, wyksztalcony w polskich realiach bardzo odleglych od zachodnich standardow. Za numer z Levadia nie powinien znalezc pracy przez najblizsze piec lat, ktore to piec lat powienien przeznaczyc na doksztalcenie (najlepiej na zachodniej uczelni). A tekst ze "praca w Legii byla jego marzeniem" bedacy zwyklym przypodobaniem sie warszawskim kibicom wystawia mu koncowa laurke. Przez to jak zakonczyl prace w Wisle nie powinienbyl tak mowic. Bo co jak co, ale marka Wisly mimo wszystko wiecej znaczy w Polsce niz Legia (a juz przynajmniej tyle samo). Wisla nie jest tworem, nie jest wynikiem polaczenia sie dwoch klubikow tylko klubem ze 104 letnia tradycja i historia. Pisanie ze ze praca w Legii byla jego marzeniem tylko i wylacznie obniza range Wisly jako klubu i jako miejsca pracy. Dlatego, drogi Macku, do nie zobaczenia!!

Dobrym trenerem jest dla przykladu Niemiec Otto Rahhagel ktory z przecietnych Grekow umial zrobic mistrzow Europy.
Ostatnio edytowane przez RAF : 11.11.2010 o godz. 22:52.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując