Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10940
Stary 11.11.2010, 22:42
harimata napisał(a):Wyświetl post
Ale w legalnej manifestacji ONR i MW nie ma nic dziwnego a nazywanie ich faszystami, nazistami to przesada.
Tak się składa, że grupka kibiców Śląska, także tam jest. Jeżeli nie można już w Polsce organizować legalnych manifestacji i swoich poglądów to czy jest to jeszcze demokracja czy totalitaryzm ? Ja opowiadam się po stronie manifestacji ONR i MW i jeżeli profesorowie, dziennikarze czy osoby publiczne nazywają nas faszystami czy naziolami to trochę nienormalne i źle świadczy o inteligencji tych ludzi. Czy ludzie identyfikujący się z prawicą i patriotyzmem to nazista ? Jeśli tak to dowiedziałem się, że jestem nazistą. Ach ta PrOpaganda.
Spokojnie, nas też popierają profesorowie, dziennikarze, osoby publiczne. Niech sobie wyją. Było nas ok 3-5 tys. osób (różne relacje). Jest ok.