Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
SuperDragon
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1668
11.11.2010, 20:52
Wisła - Legia 2:1 (1:0)
Pawełek - Cikos, Chavez, Bunoza, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Garguła, Paljic, Kirm - Paweł Brożek
Zmiany: Żurawski, Wilk , Ríos
Bramki: Paweł Brożek,Kirm
Tylko Wisła TS !!!!
SuperDragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperDragon
Znajdź inne posty napisane przez SuperDragon