harimata - przykro mi o tym mówić - ale jesteś faszystą.
Stało się tak dlatego, że prawdopodobnie większość ludzi w Polsce wie, że tam są faszyści.
Dziennikarze czy osoby publiczne nazywają Cie harimata faszystą i to jest nienormalne- zgoda - ale świadczy to nie tyle o inteligencji tych ludzi, co o ich przebiegłości.
Mówią bowiem ze szklanego ekranu do zwyczajnego Kowalskiego wiedząc jakie konsekwencje będzie miało w główkach ludzi ich gadanie.
Ten zręczny zabieg powoduje zgrabne manipulowanie prawdą albowiem w tym wypadku prawdą jest to za czym opowie się 50% +1 albowiem 50% +1 ma siłę tak niszczącą, że jeśli przegłosuje że X należy zakatować za faszyzm - to go zakatuję niezależnie od tego czy jest faszystą czy nie.
Piękny tekst - antyfaszyści, antyfaszzm z jednej strony. Z drugiej takie tuzy faszyzmu jak Pospieszalski i megafaszysta Ziemkiewicz.
Okazuje sie również, że capo di tutti capi jest Mikke
--->
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...tacji_ONR.html
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43