|
http://www.ey.com/Publication/vwLUAssets/Raport_Ekstraklasy_2010/$FILE/EY_ekstraklasa_2010_final.pdf
Polecam przeczytać. Jest tam taka część jak medialność łącznie z liczbą publikacji i ilością odpowiedzi na zapytanie w przeglądarce internetowej.
Zaś jak już mówiłem ten kto zapłacił za taki raport jest skrajnym idiotą. Więc nie obraź się ale kończę z Tobą dyskusję. Tylko jeszcze jedno jeśli przekładasz ilość firm w regionie na wysokość dochodów reklamodawców to na prawdę jesteś durniem. Nie obrażając nikogo
Co zaś do Aglomeracji Śląskiej to zdecyduj się czy mówisz o niej czy o GOP bo to dwie różne sprawy. I miast korzystać z wikipedii radzę zajrzeć na stronkę GUS-u.
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 11.11.2010 o godz. 18:24.
|