Mistal napisał(a):

|
Jeśli chodzi o Górnik to pamiętajcie ze aglomeracja śląska liczy kilka milinów ludzi a tam najbardziej medialne sa Ruch i Górnik.
|
Po pierwsze Aglomeracja Śląska nie liczy nawet 2 mln ludzi(1.94 mln). Po drugie zaś jeśli w ten sposób ktokolwiek wycenia wartość to jest skrajnym debilem. I to z kilku powodów. Po trzecie zaś jeśli Ty doskonale zrozumiałeś tamten tekst to jak to jest że dwie drużyny z Trójmiasta(łącznie 1.35 mln ludzi, nie mające konkurencji innych klubów) są warte mniej niż Ruch który ma konkurencję w postaci: Ruchu Radzionków, Polonii Bytom, Piasta Gliwice, GKS-u Tychy i rzecz jasna Górnika ? Albo jeszcze lepiej jako to jest że Polonia Warszawa na której średnia frekwencja wynosi mniej niż 4.2 tyś ludzi, która ma znacznie gorsze wyniki niż Jagiellonia jest wyżej w tym rankingu?
Zaś firmy artmedia nie zamierzam o nic pytać bo z debilami nie dyskutuję, a zbłaźnili się tym raportem nieziemsko
"Raport" jest tak durny że sam się sobie dziwię że go w jakikolwiek sposób omawiam. Tyle ode mnie, jeśli ktoś im za to zapłacił to jest skrajnym idiotą.