Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6005
Stary 11.11.2010, 17:48
Myśle że niektórzy nie zrozumieli tego co czytają. Chodzi nie o wykaz najbardziej medialnych klubów a o jej wycene. W przypadku Cracovii 75% tej kwoty stanowi jej nowy stadion. I chęc reklamowania się na nim reklamodawców. Jeśli chodzi o Górnik to pamiętajcie ze aglomeracja śląska liczy kilka milinów ludzi a tam najbardziej medialne sa Ruch i Górnik. Medialni zawodnicy Korony to na pewno Edi i Niedzielan. Po za tym o wiecej pytajcie na artmedia.com.pl
Odpowiedz cytując