Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6002
Stary 11.11.2010, 16:49
Ach ten Górnik i medialni zawodnicy, czy też wartość Śląska o 1/3 mniejsza niż Zagłębia. Domyślam się że Zagłębie ma 1/3 kibiców(w znaczeniu osób identyfikujących się z tym klubem) w regionie więcej niż Śląsk. No i oczywiście wartość marketingu Ruchu równa się 45% wartości Wisły.
Już nie wspominam o Cracovii której prawa marketingowe według tego zestawienia są warte 1/3 Legii...
Zaś Spot Five to typowi frajerzy 80 mln dają za 10 lat praw w Lechii. Ci to trwonią majątek, a mogli to kupić za 30-35 mln... Równie bzdurnego zestawienia ciężko szukać.
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 11.11.2010 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując