Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
19149
11.11.2010, 16:23
kojarzy ktoś punkt ksero gdzie mógłbym coś wydrukować w pobliżu Placu Bohaterów Getta ?
Powód: "Pacu" - > "Placu"
Ostatnio edytowane przez bunny : 11.11.2010 o godz. 18:28.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
bunny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bunny
Znajdź inne posty napisane przez bunny