DysoN napisał(a):

To albo cos zle wiesz albo ta cala ich triada to tylko fotomontaz
|
http://www.kibice.net/forum/viewtopi...7e385b7486d5e8
Trzeci post od góry. Może coś się zmieniło od tamtego czasu, albo to nie była prawdziwa informacja.
A co do wczorajszego meczu, powiem tylko tyle. Niech sobie zobaczą Kołtoń razem z Kowalczykiem i Borkiem jak młody, "utalentowany" napastnik i przede wszystkim POLAK marnuje taką okazję, że można osiwieć. Oni co tydzień w Cafe Futbol pier***ą o tym, żeby sprowadzać zdolnych Polaków, a jak patrzę na gościa, który kosztował milion euro i z 3 metrów nie umie trafić do pustej bramki to ja podziękuje, o wiele bardziej podoba mi się polityka Wisły, niż polityka przepłacania za polskich zawodników. Ch*j, że Polak, ale jak drewno to wole Paljic'ów, Rios'ów, Boukhari'ch czy Kirmów, którzy są o wiele tańsi, od "gwiazdeczek" z Polski. Oczywiście w rozsądnej cenie wolę Polaka o takich samych umiejętnościach co obcokrajowiec i po takich samych cenach, ale jak włodarze klubu z Chorzowa wołają kolosalne pieniądze za Sobiecha i nie mniejsze za Sadloka to się to po prostu nie opłaca.