Wyświetl pojedynczy post
krakulaku
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16357
Stary 11.11.2010, 15:47
zulu2001 napisał(a):Wyświetl post
....... a samochod zostawimy h...j wie gdzie bo parkingow dla 30 tysiecznego obiektow nie ma i nie bedzie..... no co za banda debili!!! ...
jakto nie będzie ? a co z miejscem pomiędzy stadionem a ul. Reymonta przecież tam jest duży teren i można spokojnie ogromne parkingi porobić , nie ma kasy czy co ?
Odpowiedz cytując