zulu2001 napisał(a):

|
....... a samochod zostawimy h...j wie gdzie bo parkingow dla 30 tysiecznego obiektow nie ma i nie bedzie..... no co za banda debili!!! ...
|
jakto nie będzie ? a co z miejscem pomiędzy stadionem a ul. Reymonta przecież tam jest duży teren i można spokojnie ogromne parkingi porobić , nie ma kasy czy co ?