tarantulaw2 napisał(a):

Mi kiedyś na Windows Vista nie chciało działać na niektórych portach USB.
Spróbój podpiąć do portu bezpośrednio z płyty głównej (z tyłu PC), wogóle we wszystkich portach próbój.
|
Ok działa

Okazało się, że nie zainstalowałem dwóch sterowników, które znajdowały się w modemie.
Pozdrawiam