Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19141
Stary 11.11.2010, 13:52
Jest dziś czynne jakieś kino Cinema City np. w Plazie, czy Multikino na Dobrego Pasterza przy okazji święta?
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 11.11.2010 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując