Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
19141
11.11.2010, 13:52
Jest dziś czynne jakieś kino Cinema City np. w Plazie, czy Multikino na Dobrego Pasterza przy okazji święta?
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 11.11.2010 o godz. 13:55.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91