Frajerstwo roku w wykonaniu Polonii...miec tyle sytuacji w I-szej polowie(drugiej nie ogladalem) i wywiezc tylko 1 pkt

. Janasowi juz "dupka sie pali", natomiast Bakero zacznie sie palic po 2-3 podobnych meczach, jak ostatnie w lidze.
Z tym spadkiem Lecha, to oczywiscie zarty? Roznica punktowa miedzy 15 a 3 miejscem, to zaledwie 9 pkt, a mamy do rozegrania jeszcze 18 kolejek. Z powodzeniem moga jeszcze walczyc o europejskie puchary, patrzac na kadre i reszte stawki. Wszyscy sa masakrycznie slabi w tym sezonie. Mistrz na luzie bedzie mial te 8 porazek w 30 kolejkach i to w wersji optymistycznej.