Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 11.11.2010, 12:21
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Taką przyjaźń to sobie w dupe można wsadzić.
W Poznaniu wypaczyłem tylko kilka szalików starozakonnych (nie licząc flag) i żadnych barw Arki. U nas zawsze jest pełno barw Lechii albo WKSu. Ta ich triada dla mnie jest trzymana na siłę. Więc nie obrażaj słowa przyjaźń
O ile mi wiadomo, kibiców Lecha nie łączą już przyjacielskie stosunki z sympatykami Arki Gdynia.
Odpowiedz cytując