arth_ur napisał(a):

Taką przyjaźń to sobie w dupe można wsadzić.
W Poznaniu wypaczyłem tylko kilka szalików starozakonnych (nie licząc flag) i żadnych barw Arki. U nas zawsze jest pełno barw Lechii albo WKSu. Ta ich triada dla mnie jest trzymana na siłę. Więc nie obrażaj słowa przyjaźń
|
O ile mi wiadomo, kibiców Lecha nie łączą już przyjacielskie stosunki z sympatykami Arki Gdynia.