crazykaro już mówię o co chodzi.
Pożyczyłem sobie blueconnect od kolegi włożyłem kartę z Orange. Zainstalowałem oprogramowanie z modemu.
Na laptopie z kartą bezprzewodową hula bez problemu, na stacjonarnym już nie
I próbuje dojść co może być tego powodem. I na laptopie i na PC robię te same czynności.