Mako napisał(a):

|
Tak to teren Tele-foniki. Cupiał pozyskał go wymieniając go jak mówisz za tereny Kabla, gdzie obecnie Pasy mają centrum treningowe. Nie wiem jak jest ze starymi basenami KS które sa zaraz obok, bo chyba też zostały wymienione i są Cupiała. Chociaz coś obiło mi sie o uszy ze tam Filipiak chce jakies centrum sportowo=rekreacyjne budowac (korty, hale). Może ktoś wie dokładnie...
|
Baseny nie są Cupiała,a oni chcieli tam takie coś budować,ale obecnie cisza w temacie:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...acovii,1414634