Wyświetl pojedynczy post
Południowiec
WISŁA KRAKÓW
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16353
Stary 11.11.2010, 10:59
Mako napisał(a):Wyświetl post
Tak to teren Tele-foniki. Cupiał pozyskał go wymieniając go jak mówisz za tereny Kabla, gdzie obecnie Pasy mają centrum treningowe. Nie wiem jak jest ze starymi basenami KS które sa zaraz obok, bo chyba też zostały wymienione i są Cupiała. Chociaz coś obiło mi sie o uszy ze tam Filipiak chce jakies centrum sportowo=rekreacyjne budowac (korty, hale). Może ktoś wie dokładnie...
Baseny nie są Cupiała,a oni chcieli tam takie coś budować,ale obecnie cisza w temacie:

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...acovii,1414634
full of hate
Odpowiedz cytując