Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19133
Stary 11.11.2010, 10:04
K-TSW napisał(a):Wyświetl post
Na Rynku w Zawierciu? Czyli, że gdzie? Bo rynków mamy dwa ale żaden na imprezę to się nie nadaje.
Jak co roku na 95% będzie Sylwester koło Mok-u na stadionie (jeszcze zależy co o tym nowy prezydent ale nie sądzę żeby z takiej reklamówki się wycofał), w Karczmie u Stacha (50 metrów ode mnie, tam od kilku lat co roku jest), w Hotelu Zawiercie zapewne też. Co do innych na razie nic nie wiem ;]
Przyznam, że nie znam Zawiercia tak strzeliłem że na rynku
Widzę, że jesteś z Zawiercia, to kumaty będziesz.
Chodzi mi o to czy będzie na mieście jakaś impreza na otwartym powietrzu z bezpłatnym wstępem?
Będę wdzięczny za odpowiedz.




Czy jest możliwość podłączenia modemu (np. blueconnect) mając zwykłą kartę sieciową (nie bezprzewodową)?
Pozdrawiam
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując