K-TSW napisał(a):

Na Rynku w Zawierciu? Czyli, że gdzie? Bo rynków mamy dwa ale żaden na imprezę to się nie nadaje.
Jak co roku na 95% będzie Sylwester koło Mok-u na stadionie (jeszcze zależy co o tym nowy prezydent ale nie sądzę żeby z takiej reklamówki się wycofał), w Karczmie u Stacha (50 metrów ode mnie, tam od kilku lat co roku jest), w Hotelu Zawiercie zapewne też. Co do innych na razie nic nie wiem ;]
|
Przyznam, że nie znam Zawiercia tak strzeliłem że na rynku

Widzę, że jesteś z Zawiercia, to kumaty będziesz.
Chodzi mi o to czy będzie na mieście jakaś impreza na otwartym powietrzu z bezpłatnym wstępem?
Będę wdzięczny za odpowiedz.
Czy jest możliwość podłączenia modemu (np. blueconnect) mając zwykłą kartę sieciową (nie bezprzewodową)?
Pozdrawiam