kozuba92 napisał(a):

|
Gdzieś czytałem, że Legia chce w zimie prowadzić negocjacje z Arboledą, aby w lecie przyszedł do nich za darmo. Może my byśmy się nim zainteresowali? Może i płaczek , może i udaje, ale jednak to bardzo dobry na nasze warunki obrońca, a patrząc na naszą obronę, to mógłby się sprawdzić.
|
Arboleda chce od Pyr 500 tys. euro kontraktu
tylko 500 baniek
sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo czy mało