Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8051
Stary 11.11.2010, 00:29
kozuba92 napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś czytałem, że Legia chce w zimie prowadzić negocjacje z Arboledą, aby w lecie przyszedł do nich za darmo. Może my byśmy się nim zainteresowali? Może i płaczek , może i udaje, ale jednak to bardzo dobry na nasze warunki obrońca, a patrząc na naszą obronę, to mógłby się sprawdzić.
Arboleda chce od Pyr 500 tys. euro kontraktu
tylko 500 baniek
sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo czy mało
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując