to sa ....a jaja Chavez inwalidzko wpada na jakiegoś kmiota i z miejsca ma dwa mecze
legijny siuśmajtek kopie sobie z nudów i nie ma kary, bo kopał największego chuja w lidze dla którego połamanie twarzy to normalna gra
już przez grzecznosc nie wspomnę o karach dla Lecha
Panie Basałaj siedź pan dalej cicho.. po co się męczyć