Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8524
Stary 10.11.2010, 23:46
TOMCIOOMEN napisał(a):Wyświetl post
Niemam czym się przejmować wcale nie wejdzie to nie ,to itak tylko zabawa jest ,czym wcześniej i tak się wtopi ,to narazie się bawie ,a jak nic nie bedzie koniec zabawy będzie ,nawet nie będe się przejmował bo i tak wiem że przegram jak to zawsze przegrywam
Tylko zcekam kiedy to nastąpi żeby sie bardzo nie denerwować
Dziękuje i Pozdrawiam Gilardio dużo wygranych
Nie ma to jak odpowiednie podejście

Tak obserwuję to co robisz i nie moge się nadziwić. Osobiście w życiu bym nie ryzykował 1200, by wygrać 72zł czy 500 dla 50zł. Nawet jakbym miał 100k PLN na koncie. M. in. przez takie Rangers kolegi powyżej.

Ja tam ciułam akumulatorami, raz wejdzie 5 razy nie, ale i tak na plus.
W niedziele za 200 udało się trafić 3,4k. Także jakbym miał te Twoje 1,2k byłoby 10k dla Ciebie, 10k dla mnie o obaj bylibyśmy zadowoleni

jedyne co mi pozostało to życzyć powodzenia
Odpowiedz cytując