Nie ma to jak odpowiednie podejście
Tak obserwuję to co robisz i nie moge się nadziwić. Osobiście w życiu bym nie ryzykował 1200, by wygrać 72zł czy 500 dla 50zł. Nawet jakbym miał 100k PLN na koncie. M. in. przez takie Rangers kolegi powyżej.
Ja tam ciułam akumulatorami, raz wejdzie 5 razy nie, ale i tak na plus.
W niedziele za 200 udało się trafić 3,4k. Także jakbym miał te Twoje 1,2k byłoby 10k dla Ciebie, 10k dla mnie o obaj bylibyśmy zadowoleni
jedyne co mi pozostało to życzyć powodzenia
