Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5980
Stary 10.11.2010, 23:37
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.
Drugi Rasiak? To znaczy że będą z niego ludzie. Rasiak w zeszłym sezonie 9 i 7 asyst w Champinship, dwa lata temu 8 goli i 6 asyst. 4 lata temu 19 goli i 5 asyst, a mimo wszystko Championship to dość wymagająca liga
Odpowiedz cytując