cinekw napisał(a):

|
Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.
|
Drugi Rasiak? To znaczy że będą z niego ludzie. Rasiak w zeszłym sezonie 9 i 7 asyst w Champinship, dwa lata temu 8 goli i 6 asyst. 4 lata temu 19 goli i 5 asyst, a mimo wszystko Championship to dość wymagająca liga