Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5978
Stary 10.11.2010, 23:21
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.

Na drugim biegunie Mierzejewski, mmm, co grał to aż się patrzeć chciało. Dla mnie najlepszy skrzydłowy polskiej lidze.



Obserwuje tego Mierzejewskiego i to chyba jedyny Polak ktory potrafi prowadzic pilke i dryblowac jak pikarze z Ligi Hiszpanskiej,naprawde fajnie sie go oglada,ciekawe czy sie wypromuje i ktos go bedzie chcial kupic


natomiast tabela,zwlaszcza 2 ostatnie miejsca niezmiernie mi sie podobają ,kończymy ten sezon
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując