cinekw napisał(a):

Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.
Na drugim biegunie Mierzejewski, mmm, co grał to aż się patrzeć chciało. Dla mnie najlepszy skrzydłowy polskiej lidze.
|
Obserwuje tego Mierzejewskiego i to chyba jedyny Polak ktory potrafi prowadzic pilke i dryblowac jak pikarze z Ligi Hiszpanskiej,naprawde fajnie sie go oglada,ciekawe czy sie wypromuje i ktos go bedzie chcial kupic
natomiast tabela,zwlaszcza 2 ostatnie miejsca niezmiernie mi sie podobają

,kończymy ten sezon
