ToTylkoJa napisał(a):

Dwa pierwsze z brzega:
Anulowanie żółtej kartki dla Marcelo, dzięki czemu mógł zagrać z Ruchem Chorzów w meczu ligowym (wtedy kontuzję miał Głowa, więc Wasz środek obrony wyglądał krucho). Gdyby byli tak bardzo anty, to machneli by ręką i nie zdjeli mu tej 4 żółci.
Pamiętne wybiegnięcie kibiców Wisły na murawę w meczu z Arką. Kara? Z tego co pamiętam chyba 2(lub 1) mecze bez udziału publiczności. Mam nadzieję, że pamiętasz co przyniosło odwołanie Wisły w tej sprawie.
Przywołałem wczoraj też sytuację, w której to Choto na podstawie zapisu video był zawieszony na 5 spotkań ligowych. Poza tym niektórzy pisai, że piłkarze Wisły są kilka razy częściej karani niż zawodnicy innych zespołów- Boguski, Chavez...i kto jeszcze? Na głównej też napisai, że KL kilkukrotnie to robiła. Na to nie dostałem odpowiedzi.
|
Kibice wbiegli po meczu... gwizdek oznaczający trzecią bramke zakończył oficjalnie mecz... wiec kara 4 mecze ograniczenie do połowy pojemności stadionu i tylko dla karnetów + kara finansowa to dla ciebie zadna kara? Chcieli nam dać 4 mecze bez udziału kibiców, co w porównaniu do waszych dwóch meczów w 2001 roku po spaleniu naszej flagi zadymy, rzucaniu krzesełek na murawę, to chyba można powiedzieć kara "lekko" dziwna.
Dobrze Marcelo nie faulował... w takim razie co mieli zrobić? Wszystkim wmówić ze faul byl?
Dziś goscie z komisji ligi wszystkim wmówili, ze faulu Komorowskiego nie bylo... Wczoraj byliście pewni, że kara będzie to kozsczyliście i się podśmiewaliście, dziś szukacie argumentów - dobra, ale w tym wypadku przemawiają na naszą korzyć... Historii nie stało się niestety zadość... powinno być tak jak w ostatnich derbach...
Ja nie pisze o stronniczosci, że komisja ligi wam sprzyja bo jestescie z Warszawy itd., tylko w....ia sam fakt. Dwie identyczne sytuacje, i dwa różne werdykty... przed meczem bezpośrednim... można sie w....ić,