bebeto napisał(a):

|
Ten zespół to aktualny Mistrz Polski. Jak Sobiech nie strzela z 4 metrów to się nie wygrywa. Tyle.
|
Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.
Na drugim biegunie Mierzejewski, mmm, co grał to aż się patrzeć chciało. Dla mnie najlepszy skrzydłowy polskiej lidze.