Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 10.11.2010, 23:09
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Ten zespół to aktualny Mistrz Polski. Jak Sobiech nie strzela z 4 metrów to się nie wygrywa. Tyle.
Jak dzisiaj patrzyłem na Sobiecha to stwierdziłem ze to jest totalne drewno.. Ja pi***** i pomyśleć że biły się o niego Lech i Wisła a podobno też Legia Oo. Drugi Rasiak.

Na drugim biegunie Mierzejewski, mmm, co grał to aż się patrzeć chciało. Dla mnie najlepszy skrzydłowy polskiej lidze.
Odpowiedz cytując