Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5972
Stary 10.11.2010, 22:56
Moje emocjonalne podejście to... frustracja, niepokój.
Zeszłoroczne znaczy zeszłosezonowe rozumiem Fakt. Było ciężko. Jak zawsze z Lechią. I może dlatego Lech się zepnie.
Odpowiedz cytując