Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
4614
10.11.2010, 22:55
JOSE 841
napisał(a):
mam kilka pytań a dokładniej:
1 jakie znane nazwiska zawodników są na wolnym transferze na sam początek gry w FM 11(którzy przechodzą do naszej ekstraklasy)
2 nowy FM chodzi tak samo jak jego poprzednik czy wolniej
3 da się grać na patchu 0.1 czy lepiej poczekać na ostateczną wersje patcha oznaczoną numerem 0.3
1. nie odpowiem bo sam szukam czegos ciekawego ;P
2. chodzi nawet szybciej
3. da sie grac na patchu... a jasli cos Ci bedzie nie ok to bedziesz sobie instalowal kolejne bez rozpoczynania gry od nowa...
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*