Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 10.11.2010, 22:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Jak to gdzie są forumowi legioniści? Widziałem, że wypowiadali się na ten temat w wątku o ekstraklasie.

Decyzja bardzo głupia, powinni go zawiesić. Jest jednak jedno 'ale'. Wczoraj wyliczałem jak ta komisja wydała decyzje przychylne dla Wisły to wtedy nikt się nie odezwał.
Mozesz napisac jakie ? Powaznie prosze, bez napinki
Odpowiedz cytując