Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4612
Stary 10.11.2010, 22:34
Dlaczego jak gram w 2011,to ciagle mnie wywala do windowsa 21.sierpnia ?
Jak to naprawic,mialem to samo w DEMIE(Wanilia) i to w dodatku na 2 kompach !
(windows vista i windows 7 )
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując