z ciekawości zobaczyłem jak to było w zeszłym roku, na koniec sezonu i teraz po 12 kolejkach (odpowiednio zwycięstwa, remisy i porażki):
Lech
30 - 19 8 3
12 - 3 3 6
tu szkoda słów, sama radość

ale
my też nie błyszczymy:
30 - 19 5 6
12 - 5 3 4
Legia:
30 - 15 7 8
12 - 7 0 5
ciężko powiedzieć, nie remisują w tym roku, dziwna sprawa
ogólnie rzecz biorąc liga się bardzo wyrównała