Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakulaku
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5965
Stary 10.11.2010, 21:17
z ciekawości zobaczyłem jak to było w zeszłym roku, na koniec sezonu i teraz po 12 kolejkach (odpowiednio zwycięstwa, remisy i porażki):

Lech
30 - 19 8 3
12 - 3 3 6
tu szkoda słów, sama radość ale

my też nie błyszczymy:
30 - 19 5 6
12 - 5 3 4

Legia:
30 - 15 7 8
12 - 7 0 5

ciężko powiedzieć, nie remisują w tym roku, dziwna sprawa

ogólnie rzecz biorąc liga się bardzo wyrównała
Odpowiedz cytując