Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
5949
10.11.2010, 20:43
z 0 - 3 zrobilo sie 2 - 2 Sobiech = karny jezyk
http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg
Grodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grodo
Znajdź inne posty napisane przez Grodo