Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16343
Stary 10.11.2010, 20:08
zulu2001 napisał(a):Wyświetl post
„Zamierzamy w najbliższym czasie ten stadion uruchomić. Najpierw częściowo, tzn. trybunę wschodnią i południową, a potem kolejno następne, tak aby na początku listopada można było otworzyć cały stadion. Chciałbym podkreślić bardzo wyraźnie, że nie będziemy robić tak jak w innych miastach, kiedy otwierając i rozgrywając mecze przy trzech trybunach, udają, że mają gotowy cały stadion. Tutaj będzie on oddany w całości”

„Pierwszy mecz zostanie rozegrany 7 września. Będzie to mecz Polska – Australia. A potem wszystkie kolejne mecze wynikające z rozgrywek. Na razie będą cały czas, do początku listopada, rozgrywane na dwóch trybunach. Na początku listopada zostanie uruchomiony w całości”

2010-08-19 Jacek Majchrowski

co za bałwan!!! i nieudacznik.... i po takiej kompromitacji on che kandydować dalej na następną kadencje...
w normalnym kraju uczciwy czlowiek po czyms takim podałby sie do dymisji i przerosil ale niestety w Polsce ludzie u władzy, a w szczegolnosci pan Majchrowski nie maja z grosz honoru............ życzę panu prezydencie jak najgorzej w nadchodzących wyborach!!!!!!
nie dość ,że startuje to jeszcze na bilbordach wielkie zdjecie naszego stadionu jako jego wielki sukces w ostatniej kadencji !
Odpowiedz cytując