No to teraz Lech już jest na miejscu spadkowym bezsprzecznie , bo nie wierzę aby wyrównali , mogli jeszcze dostać na 3 : 0. Czyli dwie zaprzyjaźnione ekipy zamykają tabele , no przyznam ,że bardzo ciekawie to wygląda. I co teraz zrobi Bakero

Wpuścił ostatnio wychwalanego Możdżenia. Teraz atakują od początku ale zaraz coś czuje ,ze natkną się na kontrę zakończona bramką