Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakulaku
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
5925
10.11.2010, 19:49
oni się spinają tylko na największe marki :
- Juventus
- Wisła
- Manchester
dobrze się ogląda meczyk
krakulaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakulaku
Znajdź inne posty napisane przez krakulaku