Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
5921
10.11.2010, 19:47
czyżby "najjlepsi" kibice gwizdali na swoich piłkarzy już w przerwie...
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906