Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
1112
10.11.2010, 19:42
dobra porcja. możesz nawet 4 rano i 4 po trenie.
zalecana dzienna dawka to ok 8-10g kretki.
więc rozłożyć możesz to na 6-10 kapsuł.
jeśli chodzi o picie to tak, duuuuużo wody
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry