Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 10.11.2010, 19:41
Gancarczyk to jednak jest pala. "Przeciwnik mnie uderzyl i to byla przypadkowa reka i nie powinno byc karnego" Co za ciolek. Nie dosc ze byla walka w powietrzu i nikt go nie uderzyl, to jeszcze trafia reka w pilke, zmienia jej tor lotu, ale to nic zlego. Na koniec mowi ze sie obudza i strzela 2 a moze 3 Co za facet
Ostatnio edytowane przez kreseq : 10.11.2010 o godz. 19:44.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując