Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 10.11.2010, 19:38
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że ta inicjatywa się rzeczywiście powiodła. Nie jest idealnie, ale w tym kraju ciężko o ideał. Szczególnie, że choćby wybudowali 4014 boisk to i tak byłyby przepełnione bo jest deficyt takich obiektów.

Za to na Zachodnie...
Odpowiedz cytując