|
Senior Member
Offline
|
#51

10.11.2010, 19:38
|
QBAS napisał(a): 
|
Fajnie, że ta inicjatywa się rzeczywiście powiodła. Nie jest idealnie, ale w tym kraju ciężko o ideał. Szczególnie, że choćby wybudowali 4014 boisk to i tak byłyby przepełnione bo jest deficyt takich obiektów.
|
Za to na Zachodnie...
|
|