Titto napisał(a):

|
Ciekawe czy rzeczywiście jest tak, że Lech faktycznie był w dobrej dyspozycji w meczu z nami czy my po prostu jesteśmy tak słabi. Jak sądzicie?
|
Jakby nie strzał życia Injaca to by Wisła spokojnie z kontry na dwa zero mogła podwyższyć.
No ale los nam to oddał w 94 minucie ostatniego meczu.
Ta kara dla Lecha to jakaś kpina, nam by co najmniej trybunę zamknęli.