Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5912
Stary 10.11.2010, 19:29
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy rzeczywiście jest tak, że Lech faktycznie był w dobrej dyspozycji w meczu z nami czy my po prostu jesteśmy tak słabi. Jak sądzicie?
Jakby nie strzał życia Injaca to by Wisła spokojnie z kontry na dwa zero mogła podwyższyć.
No ale los nam to oddał w 94 minucie ostatniego meczu.
Ta kara dla Lecha to jakaś kpina, nam by co najmniej trybunę zamknęli.
Odpowiedz cytując