Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5905
Stary 10.11.2010, 19:24
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Oni są niesamowici - z nami pressing tak że ciężko wyjść z własnego pola karnego, z Groclinem 0 jakiejkolwiek presji
I teraz... czy to Polonja jest tka dobra że zdominowała Amikę, czy my jesteśmy tak mega-super-ch****wi...

ps. aa.. widzę że już mnie ktoś ubiegł z tym pytaniem
Odpowiedz cytując