1q2 napisał(a):

|
Oni są niesamowici - z nami pressing tak że ciężko wyjść z własnego pola karnego, z Groclinem 0 jakiejkolwiek presji
|
I teraz... czy to Polonja jest tka dobra że zdominowała Amikę, czy my jesteśmy tak mega-super-ch****wi...
ps. aa.. widzę że już mnie ktoś ubiegł z tym pytaniem
