Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
5899
10.11.2010, 19:21
Sobiech znowu się popisuje, 3 metry pusta bramka co za drewno. Gdyby mieli lepszego napastnika to byłoby 0-5
Undertaker
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Undertaker